Náš tým

Online Casina » Náš tým

Česká republika má v oblasti hazardních her dlouhou tradici. Téměř v každé rodině je alespoň jeden člověk, který si kupuje losy nebo hraje v kasinu. Ve většině případů využívají služeb místních heren, které mají licenci Ministerstva financí ČR. Ale ne vždy může i tento seriózní dokument zaručit férovou hru a dobré výhry Proto se náš tým rozhodl situaci změnit a vytvořil jedinečný portál o hazardních hrách v České republice minimuzeum.com.

Jak pracujeme pro vás

Na vývoji pracoval skutečný tým nadšenců, kteří vědí, co je to hazard, a chápou, co hráči očekávají. Základem byla touha poskytnout lidem pravdivé informace o konkrétních hazardních stránkách, aby si mohli před registrací udělat odborný názor.

Zaměstnanci jsou profesionálními odborníky v širokém spektru oblastí:

  • analytici;
  • programátoři;
  • návrháři;
  • copywriteři;
  • redaktoři.

Pečlivě shromažďují informace, podrobně je analyzují a sestavují plán, podle kterého copywriteři píší poutavé a užitečné články. Ty pak pečlivě zkontrolují redaktoři, kteří nejenže najdou drobné chyby a překlepy, ale také zajistí, aby byl text dokonalý, snadno čitelný a srozumitelný.

Náš tým

Náš tým se snaží, aby čtenáři dostávali jen ty nejzajímavější a nejužitečnější informace. Zveme vás, abyste se s některými našimi zaměstnanci seznámili blíže.

Šéfredaktorem je Tomasz Kadlec

Tomasz Kadlec

Byl to člověk, který dokázal stmelit náš tým a pracovat na jasných principech.

„Několik let jsem pracoval pro internetovou publikaci, která recenzovala hazardní hry a kasina. To mi dalo mnoho zkušeností a dobrý přehled o trhu. Ale také bylo zřejmé, že ne všude byly materiály dobře prozkoumané: většinou šlo o informace z různých webových stránek, které byly jen málo a velmi zřídka prověřené v praxi. Důvodem bylo, že to vedení považovalo za příliš nákladné.

Proto jsem se rozhodl vytvořit vlastní portál o hazardních hrách. Ano, ne vždy máme čas informovat o nových kasinech nebo jiných novinkách jako první. Ale všechny informace podrobně prověřujeme. Nešetříme časem na registraci, vklad, testování her, sázení bonusů, objednávání výplat. Jen tak máme jistotu, že informace, které médiím poskytli majitelé kasin, jsou pravdivé.“

Kateryna Zborzhyl – redaktorka

Kateryna Zborzhyl

Aby práce analytiků a copywriterů získala souhlas šéfredaktora Tomasze Kadlece, podrobně ji kontroluje naše redaktorka Kateryna Zborzył. Díky jejím připomínkám, komentářům a úpravám jsou články skutečně kompletní a plně připravené k publikaci.

„S Tomaszem jsem se seznámila náhodou, když jsem pracovala jako redaktorka v novinách. Dali jsme se do řeči u šálku kávy během polední pauzy a on mě požádal, abych se připojila k malému týmu. Ten nápad mě zaujal, protože si občas rád o víkendu zahraji automaty. 

Čtenáři ne vždy vědí, kolika fázemi text projde, než se z něj stane pořádný článek. Jakmile jsou informace shromážděny, jsou podrobně rozděleny do logických bloků. Ze suchých statistik a faktů copywriteři udělají text jednoduchý a pro čtenáře srozumitelný. Musím je tedy trochu korigovat a nasměrovat správným směrem. Jsou chvíle, kdy se na mě zlobí. Ale když vidí článek zveřejněný, souhlasí s tím, že je lepší.“

Radim Kundrátek – programátor

Radim Kundrátek

Radim je člověk, který se stará o to, aby se naše webové stránky používaly rychle a snadno. Jeho zvláštním talentem je hledání netradičních řešení. 

„Myšlenka pracovat v herním průmyslu mě předtím nenapadla. Ale když jsem viděl, že minimuzeum.com hledá programátora na pozici, bez váhání jsem šel na pohovor. Manažer mi sdělil svůj nápad a já měl hned několik řešení, jak ho nejlépe realizovat. 

Nyní jsem zodpovědný za udržování stabilního provozu portálu, jeho rychlé načítání a přizpůsobení pro mobilní zařízení. Už máme představy o tom, jak by měla aplikace vypadat, aby se čtenáři okamžitě dozvěděli o nejnovějších publikacích a mohli snadno najít potřebné informace.

David Beránek – designér

David Beránek

Radim ho doporučil jako zkušeného a velmi kreativního designéra. David rychle pochopil, co přesně je potřeba, aby byly stránky stručné a nepřeplněné grafikou. 

„Zadání bylo velmi náročné. Bylo velmi obtížné najít nejlepší řešení. Chtěli jsme se vyhnout přílišné grafické a ilustrační stránce. Zároveň bylo důležité zdůraznit hlavní body, které jsou pro uživatele důležité. Když navrhuji nějaký článek, předem si ho pečlivě přečtu, abych pochopil, kterou jeho část je důležité posílit, aby byl srozumitelnější. Naštěstí naši copywriteři vždy poskytují užitečné nápovědy, což práci značně usnadňuje.

Zároveň s Radimem připravujeme přílohu. Chceme zachovat stejný styl, aby byl pro uživatele rozpoznatelný. Je to spousta práce, ale v přátelském kolektivu to není jen práce – je to něco výjimečného!

Petra Neumanová – referentka pro komunikaci

Petra Neumanová

Snažíme se vytvářet obsah tak, aby v každém článku čtenáři našli odpovědi na všechny své otázky. Přesto někdy zůstávají. Proto se naši návštěvníci mohou kdykoli zeptat Petry Nemanové, specialistky na komunikaci.

„Miluji svět hazardních her. V naší rodině jim propadli otec i bratr. Naučili mě hrát zodpovědně, vyprávěli mi o záludnostech světa kasin. Tyto znalosti si občas ověřuji v praxi, čtu každý článek, často sama kladu otázky našim analytikům a odborníkům, abych se neustále rozvíjela a učila.

Přímý kontakt se čtenáři pomáhá nejen mně v mém rozvoji: zlepšuje i náš portál. Na základě dotazů čtenářů obsah ještě více promýšlíme a zdokonalujeme. Všechny dotazy vždy zohledňujeme při zdokonalování stávajících a vytváření nových článků.“

Naše plány a vyhlídky

I přes relativně krátkou dobu fungování se můžeme radovat z toho, že již máme pravidelné čtenáře a jejich počet každým dnem roste. To nám dává motivaci zlepšovat se a realizovat další nápady. Jedním z nich je rozšíření počtu odborných pracovníků.

V tuto chvíli trvá příprava obsahu jen pro jedno online kasino až několik týdnů. Většinu tohoto času strávíme testováním a shromažďováním informací. Poté je zpracovává několik dalších lidí. Teprve poté je k dispozici čtenářům. 

Více zaměstnanců tento proces neurychlí. Umožní nám však kontrolovat několik stránek současně, a tak častěji potěšit uživatele portálu minimuzeum.com novými, zajímavými a užitečnými články!